DiziTV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Formumuzda SєηяγσLaя hiкaγєLєя σLмaк üzєяє hєя şєγ σLućaк.Ünlü çift ed ve leighton ile ilgili herşeyide bulabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HanDe SoraL.

YazarMesaj
Denizcan.)

Denizcan.)

HanDe SoraL. Empty
MesajKonu: HanDe SoraL.   HanDe SoraL. EmptyCuma Haz. 26, 2009 3:15 pm

Hande Soral (2 Şubat 1987, Bursa) Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. (2004-2005 yılında) Turgutalp Anadolu Lisesi (Eşit Ağırlık Okunmuştur) mezunudur. [1] Hayatındaki başarıya Küçük Kadınlar dizisinde yer almakla adım atmış oldu. Yeni bir başlangıç olmasına rağmen büyük başarılar elde eden Hande Soral üç aydır Plato Film’den oyunculuk eğitimi alıyor. Boğaziçi Üniversitesi’nde psikoloji okuyor. [2] Şu an Küçük Kadınlar dizisinde Armağan Gezgin`i canlandırıyor.

Bursa Inegöl`lü doğumlu Hande Soral, Küçük Kadınlar dizisinde rol almadan önce Komedi Dükkanı tiyatrosunun 26. Bölümünü izleme niyetiyle giden, ardından oyuncu adayı olup, Tolga Çevik ile sahnede rolünü gerçekleştiren yetenekli oyuncumuzdur. 5 dakika oynaması gerektiği halde, tam 45 dakika sahne üzerinde rol aldı. Oyundan çıkarken Komedi Dükkanı`nın yapımcısı ve yönetmeni Fırat Bey Hande Soral`ı yanına cağrıp oyunculuk,ve aynı zamanda eğitimini teklif etti. Hande Soral tereddütsüz bu teklifi kabul etti.

Ailesi Anneannesi: Bulgaristan`lı
Annesi: 39
Babası: 49, aslen Makedonya`lı
Kardesleri: ikizler; biri erkek biride kız, 17 yaslarında

Bil Okul Yaşamı Bilgi Üniversitesi’nde burslu okuyan Hande Soral, 4’üncü sınıf psikoloji öğrencisi. Aynı zamanda 3 yıldır İstanbul’da yaşıyor. Üniversite sınavlarında dokuz tercih yapan, tek istediği psikoloji bölümünü kazanmaktı. Psikoloji seçmesinin nedeni: Lise 1’de bir rehberlik öğretmeni ile, 2’inci sınıf için bölüm seçmimlerinde konuşmuş.Hande Soral: "Onunla öyle bir sohbet ettik ki, ikimiz de odadan çıktığımızda ağlıyorduk. O an karar verdim ve “Ben de psikoloji okuyacağım” dedim. Öğretmenim de bana elini uzattı “Hoş geldin aramıza” dedi. Türkçe- Matematik bölümünü seçtim ben de..."
http://www.besden.yetkin-forum.com
Denizcan.)

Denizcan.)

HanDe SoraL. Empty
MesajKonu: Geri: HanDe SoraL.   HanDe SoraL. EmptyCuma Haz. 26, 2009 3:22 pm

HanDe SoraL. Hande-soral
HanDe SoraL. Hande7
HanDe SoraL. Hande-soralHanDe SoraL. 41412tq
http://www.besden.yetkin-forum.com

HanDe SoraL.
1 sayfadaki 1 sayfası